More

  Motrat shqiptare “çmendin” jurinë e “The Voice of Italy”, këndojnë shqip

  Dy motra shqiptare kanë arritur të përzgjidhen në garën e The Voice of Italy.

  Gjatë performancës së tyre motrat Serena dhe Ina Sinani, mahnitën jurinë italiane dhe bënë që të katër anëtarët të ktheheshin për t’i kërkuar në skuadrën e tyre.

  Interesant ishte fakti se vajzat kënduan shqip, këngën e Era Istrefit “Shumë pis”. (TemA)

  Latest news

  Related news

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here