More

  Shqiptari që mahniti botën , Gjon Mili

  Zbuloni shqiptarin që mahniti botën… Si i bëri për vete kaq shumë njerëz të famshëm?

  Përse nuk e lejuan të shkelte në Shqipëri? Këshillat e Konicës dhe ruajtja e identitetit shqiptar.

  Quhej Gjon Mili, ruajti identitetin shqiptar, edhe pse e detyruan të qëndronte larg vendit të tij.
  Ndiqni të plotë videon e dokumentarit të gazetarit Marin Mema

  Lajmet e fundit
  Lajme të ngjashme

  PËRGJIGJU

  Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
  Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu