More

  Bruksel

  - Advertisement -

  Forcohen rregullat e internetit, ja çfarë vendoset në Bruksel

  Londër – Bashkimi Europian po kujdeset për të drejtën e autorit dhe po vendos rregulla më të qarta sa i takon përdorimit të internetit. Parlamenti...

  Dialogu Kosovë-Serbi, ekipi negociator kosovar shkon në Bruksel të martën

  Ekipi negociator i Kosovës takohet të martën në Bruksel, me të ngarkuarën e BE-së për Politikën e Jashtme, Federica Mogherini.
  - Advertisement -

  Must Read

  - Advertisement -