Tag: Ermir Lenjani

  • Kualifikueset e Euro 2020, të rikthyerit Mavraj e Lenjani: Ka ndryshime

    Kualifikueset e Euro 2020, të rikthyerit Mavraj e Lenjani: Ka ndryshime

    Kombëtarja shqiptare vijon përgatitjet për ndeshjet kualifikuese të “Euro 2020” ndaj Islandës dhe Moldavisë. Për këto dy përballje, në skuadër është kthyer Mërgim Mavraj, që vjen pas pezullimit. Qendërmbrojtësi deklaroi se ka parë ndryshime në ekip. “Ka ndryshime të rëndësishme, më duhet kohë për t’i analizuar. Nuk mund të jap opinionin tim për këto ndryshime,…