Tag: Kampionati Shqiptar

  • Partizani-Teuta, sfida për titullin!

    Partizani-Teuta, sfida për titullin!

    Partizani dhe Teuta do të vihen përballë njëra-tjetrës për ndeshjen e Javës së 25 të Kategorisë Superiore. Skuadra e Të Kuqve do të luajë këtë ndeshje si skuadra kryesuese e kampionatit gjë që e vë në dukje edhe vetë trajneri Gega, që gjithsesi nuk deshi t’ia ulë vlerat skuadrës durrsake. Por përveç Teutës, kryeqytetasit i…