Partizani

Partizani-Teuta, sfida për titullin!

Partizani dhe Teuta do të vihen përballë njëra-tjetrës për ndeshjen e Javës së 25 të Kategorisë Superiore. Skuadra e Të…

2 years ago

Partizani arrin akordin me mbrojtësin që vjen nga kampionati finlandez

Kanë mjaftuar 45 minuta në fushën e lojës, në miqësoren e luajtur pasditen e sotme përballë Dinamos së Zagrebit, që…

2 years ago