More

  Deçani i shenjtë i shqiptarëve /Video

  Çfarë fshihet në historinë e manastirit të Deçanit? Çfarë përfaqësojnë dokumentet e historiografisë serbe dhe manipulimi i opinionit?

  Përse nuk lejohen gërmimet arkeologjike dhe kush qëndron pas tyre?

  Për këto dhe shumë të tjera, shikojeni dokumentarin “Gjurmë shqiptare”, të gazetarit Marin Mema. /Top Channel/Shqip.info/

  Lajmet e fundit
  Lajme të ngjashme

  PËRGJIGJU

  Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
  Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu