More

  Jeta nën Gjirokastër galeritë nën dhe

  Si janë galeritë, kthinat dhe bodrumet nën qytetin e Gjirokastrës? Përse shumë prej tyre nuk njiheshin?

  Si u ndërtuan disa shekuj më parë dhe çfarë fshihet pas tyre? Një histori magjike që nuk duhet humbur.

  Ndiqni të plotë dokumentarin e gazetarit Marin Mema.

  Lajmet e fundit
  Lajme të ngjashme

  PËRGJIGJU

  Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
  Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu