More

  Kleopatra, femra ilire e fisit Macedoni

  Pasardhëse direkte e Aleksandrit të madh dhe e familjës që mbanin mbiemrin Ptolomei.

  Mbretëresha e Egjiptit./s.p/

  Lajmet e fundit
  Lajme të ngjashme

  PËRGJIGJU

  Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
  Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu