More

  Protestuesit djegin goma para godinës së Parlamentit

  Dhjetra protestues janë grumbulluar në 17:00 para godinës së Parlamentit, të udhëhequr nga Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi.

  E teksa brenda godinës, deputetët e mazhorancës vijonin seancën plenare, disa protestues i kanë vënë zjarrin një gome para Parlamentit.

  Lajmet e fundit
  Lajme të ngjashme

  PËRGJIGJU

  Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
  Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu