Protestuesit djegin goma para godinës së Parlamentit

Dhjetra protestues janë grumbulluar në 17:00 para godinës së Parlamentit, të udhëhequr nga Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi.

E teksa brenda godinës, deputetët e mazhorancës vijonin seancën plenare, disa protestues i kanë vënë zjarrin një gome para Parlamentit.

By SHQIP

Founder and CEO në shqip.info / Ideues dhe krijues për shqip.info! Më moton : Shqipëria do të jetë më pranë jush gjithmonë!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *