Categories
Lajme

E rëndë/ I mituri vret nga pakujdesia vëllanë 20-vjeçar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Peqin, ku një i mitur 14-vjeçar, ka vrarë me armë gjahu vëllanë e tij 20-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur në pyllin e Galush të Peqinit, ku dy vëllezërit ishin duke kullotur bagëtinë. Të miturit i ishte shkrepur arma nga pakujdesia dhe la të vrarë në […]