lajme nga biznesi shqiptar

8.3 mld euro për 2019/ Shqiptarët nuk kanë besim tek leku, për kursimet preferojnë valutën

Kursimet që individët, bizneset dhe institucionet e tjera kanë në banka arritën në një nivel rekord në fund të vitit…

1 year ago

Zvicra zbret nga froni, ja kush është shteti që investon më shumë në Shqipëri

Holanda ishte investitori më i madh i huaj në Shqipëri në tremujorin e parë të këtij viti, sipas të dhënave…

2 years ago

Çmimet e kullave në Tiranë kapin majën, 4 mijë euro m2

Ndërtimet e reja në Tiranë kanë arritur pikun, teksa çmimet në zonat e preferuara variojnë nga 2600-4000 euro/m2. Për momentin…

2 years ago