Categories
Lajme

Federica Mogherini, vizitë zyrtare në Tiranë

Përfaqësuesja e lartë për politikë të Jashtme në BE, Federica Mogherini do të jetë sot dhe nesër në Tiranë, në kuadër të Samitit të Brdo Brijunit, që do të zhvillohet nesër.

Mogherini mbërrin sot në orën 16.30, ku do të pritet nga  Kryeministri Edi Rama. Pas takimit do të mbajnë një konferencë për shtyp.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *