More

  Mblidhen protestuesit/ Policia në gadishmëri, mungojnë efektivet femra

  Kanë filluar të mblidhen protestuesit përpara Parlamentit ku dhe do të nis protesta e opozitës.  Opozita vendosi të protestojë sot pasi Konferenca e Kryetarëve mori vendim të zhvillonte seancën e së enjtes së kaluar pasdite në orën 17:00. Ndërkohë policia ka marrë edhe masat për të siguruar vijimësinë normale të saj. Një numër i madh efektivësh janë vendosur tek parlamenti, ku ndodhen dhe Forca të Ndërhyrjes së Shpejtë por edhe të Gardës. Ndërsa FSHN është stacionuar brenda rrethimit të xhamisë dhe Seancës Plenare.

  Foto nga dita e sotme 26/02/2019 e protestës Policia Shqiptare!
  Lajmet e fundit
  Lajme të ngjashme

  PËRGJIGJU

  Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
  Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu