Zarife Hasanaj

Shpërthen mina, humb jetën ushtarakja Shqiptare në Letoni

Kjo është efektivja Zarife Hasanaj, me origjinë nga Bajram Curri dhe banore në Babrru, që humbi jetën në Letoni, pas…

2 years ago