More

  Kombëtar

  - Advertisement -

  Grumbullimi i Kombëtares. Në 27 maj trajneri Reja do të publikojë listën zyrtare

  Përfaqësuesja shqiptare vazhdon grumbullimin e saj të pjesshëm për ndeshjet eliminatore të Euro 2020-s, ndaj Islandës në trasnfertë më 8 qershor dhe ndaj Moldavisë,...

  Trajneri i ri i Kombetares dhe “loja mediatike” e menaxherëve

  Shumë emra, tratativa të supozuara, madje edhe marrëveshje paraprake. Është shkruar dhe thënë gjithçka në këto ditë për trajnerin e ri të kombëtares së...

  Kombëtarja niset drejt Andorrës, fitorja detyrim

  Kombëtarja shqiptare është nisur në orët e para të mëngjesit të së dielës drejt Andorrës, ku do të zhvillojë të hënën në mbrëmje ndeshjen...

  Hymni i Flamurit Kombëtar

  Hymni i Flamurit Kombëtar Porsi fleta e Ejllit t’ Zotit Po rrehë Flamuri i Shqypnis, E thrret t’ bijt e Kastrijotit Me mbledhë tok nder çetë t’ ushtris.
  - Advertisement -

  Must Read

  - Advertisement -