More

  Qytetaret

  - Advertisement -

  Puka si destinacion turistik/ Shtëpia ku dha mësim Migjeni është kthyer në muze

  “Një destinacion i ri turistik, që ka qëndruar larg syve të turistëve dhe të vetë shqiptarëve, por jo larg vëmendjes sonë”. Pas rrugës gjarpëruese që...

  Dy ministra nga Kosova, analistët dhe qytetarët e mirëpresin vendimin e Ramës

  Emërimi i dy shtetasve të Kosovës në Ministrinë e Punëve të Jashtme dhe atë të Arsimit, Rinisë dhe Sportit në Qeverinë e Shqipërisë, ka ngjallur reagime pozitive te kosovarët.
  - Advertisement -

  Must Read

  - Advertisement -