More

  Amerika

  - Advertisement -

  Evropa i vendos vizat SHBA-së, por duke nisur nga viti 2021

  Bashkimi Europian tha se viza ETIAS është e vlefshme për tre vjet dhe i lejon amerikanët të hyjnë në zonën Shengen sa herë që...

  SHBA dhe Rusia nuk bien dakord për paktin bërthamor INF

  Shtetet e Bashkuara kundërshtuan të mërkurën një ofertë ruse për të shpëtuar traktatin historik që shërben për të mos lejuar raketa bërthamore në Evropë shkruan voa. Zyrtarët thanë se traktati nuk mund të verifikohet si duhet.

  Marrëveshja Kosovë-Serbi, ja si e parashikojnë amerikanët

  Marrëveshja Kosovë-Serbi, ja si e parashikojnë amerikanët
  - Advertisement -

  Must Read

  - Advertisement -