More

  protesta

  - Advertisement -

  Tiranë, vijon tensioni para parlamentit

  Atmosfera e tensionuar që u vu re fillimisht para godinës së Qeverisë, u përsërit dhe përpara selisë së parlamentit, ku manifestuesit u mblodhën duke...

  Protesta/Zbulohet plani i opozitës, rrethim Parlamentit në 6 pika

  Ndryshe nga protestat e mëparshme, që janë përqendruar tek hyrja kryesore e Parlamentit, opozita ka një plan tjetër për nesër. “BalkanWeb” mëson se plani është konfirmuar...

  Kiri Hajdari flet për protestën: Me Rudinën mënyra të ndryshme, qëllimi i njëjtë

  Kiri Hajdari, djali i ish deputetit të PD Azem Hajdari, ka shpjeguar praninë e tij në protestën e opozitës në kohën kur e motra...

  Protesta, Rama: Nuk do ketë skena si të javës së shkuar

  Gjatë mbledhjes së grupit të PS, kryeministri Edi Rama ka thënë se nuk do ketë skena si të javës së shkuar para parlamentit. Gjithashtu edhe...

  Studentët e ngujuar nuk dorëzohen: Protesta do vazhdojë!

  Grupi i studentëve që është ngujuar te Fakulteti Ekonomik, nuk ka ndër mend të dorëzohet. Pas një mbledhje mbrëmjen e sotme te ‘Ekonomiku’ përmes një deklarate njoftuan se protesta do të vijojë.
  - Advertisement -

  Must Read

  - Advertisement -